Аркова форма виконана завдяки пвх трубці, на основу якої легко вставляються кілочки для зручного кріплення в землю. Своєчасний полив ми полегшили кліпсами, що входять у набір, які при піднятті агроволокна дозволяють зафіксувати його в будь-якому зручному місці.
Чому ж слід вибирати парник із агроволокна, а не з плівки? Давайте розберемо чим відрізняється накриття міні-теплиці світлостабілізованою плівкою і агроволокном.
Поліетиленова плівка буває різної щільності і відрізняється добавками світлостабілізаторів, які відповідають за її довговічність під прямим сонячним промінням, накривши такою плівкою міні-парник, слід постійно наглядати за сходами і дуже часто провітрювати, тому що повітря там практично немає. При прояві перших сходів провітрювання служить як загартовування перед висадкою у відкритий грунт.
АЛЕ!!! Якщо Ви купите парник з агроволокна, Вам можна буде посіяти насіння на розсаду, накрити і не турбувати парник так часто завдяки багатьом властивостям агроволокна, а саме: повітрообмін, вологообмін, захист від шкідників та захист від заморозків (до -7). Завдяки таким властивостям, розсада дуже добре загартовується і може перебувати самостійно. Це дуже зручно, якщо ви дачник і можете приїжджати тільки один раз на тиждень. Парник-теплиця дуже добре підходить для вирощування здорової та міцної розсади.