


1 354 ₴
💧 Спрей-лента "Туман" для поливу — ідеальне рішення для рівномірного зрошення. Це сучасна система мікрокапельного поливу, що забезпечує м'яке і рівномірне зволоження ґрунту у вигляді дрібнодисперсного туману. Спрей-лента ідеально підходить для овочів, ягід, розсади, квітів, тепличних та декоративних культур.
Уявіть собі, як ви поливаєте свої рослини за допомогою спрей-ленти "Туман". Ваша дача або город наповнюються свіжістю, і кожна крапля води рівномірно розподіляється, створюючи ідеальні умови для росту. Тепер ви зможете насолоджуватися багатим урожаєм, не турбуючись про нестачу вологи.
Купивши спрей-ленту "Туман" в нашому інтернет-магазині, ви зможете забезпечити своїм рослинам комфортні умови для росту. Швидка доставка по всій Україні гарантує, що ваше замовлення буде доставлено в найкоротші терміни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 200 м |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальний робочий тиск | 1 Бар |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Робочий тиск | 0.6 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |